График работы кружков и факультативов

ГРАФІК РАБОТЫ АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

ДАДАТКОВАЙ АДУКАЦЫІ

 

НАЗВА ГУРТКА

ДНІ ПРАВЯДЗЕННЯ

ЧАС ПРАВЯДЗЕННЯ

МЕСЦА ПРАВЯДЗЕННЯ

КІРАЎНІК АБЯДНАННЯ

АФП

 

“Званочкі”

 

Панядзелак

 

18.30- 20.00

 

14.05-15. 05

Спартыўная зала

Кабінет 3 класа

Капыловіч В.І.

 

Яцук А.І.

 “Вандраўнік” (ДРЦТіК)

 

Серада

14.00-15.40

 

 

Спартыўная зала

 

 

Капыловіч В.І.

 

 

“Юны даследчык”

“Шахматны клуб” “Званочкі”

“Юны футбаліст” “Арт - студыя “Азалія”

 

 

 

Чацвер

16.00-18.00

15.00-16.00

14.25-15.25

16.00-18.00

13.30-15.00

Кабінет 3 класа

Кабінет 4 класа

Кабінет 2 класа

Спартыўная зала Кабінет працоўнага навучання

 

Навічонак Л.У.

Хаменка Д.У.

Яцук А.І.

Хаменка Д.У. Бунец Л.П.

 

“Юны даследчык”

 

Пятніца

16.00-17.00

Кабінет 2 класа

Навічонак Л.У.

 

“Вандраўнік” (ДРЦТіК)

 

“Юны футбаліст”

 

“Плаванне”

 

“Выпальванне па драўніне”

 

 

 

Субота

11.30-13.10

 

 

9.00-11.00

 

10.00-11.00

 

9.00-13.00

 

 

Спартыўная зала

 

 

Спартыўная зала

 

Басейн “Блакітны”

Кабінет працоўнага навучання

 

Капыловіч В.І.

 

 

Хаменка Д.У.

 

Капыловіч В.І.

 

Кулеш А.В.

 

ГРАФІК

правядзення факультатыўных заняткаў

на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

 

Час правядзення

Назвы факультатыўных заняткаў

Клас

Месца

Настаўнік

Панядзелак

14.00-14.45

Практыкум па чытанню

6

Каб №206

Рубіс Т.У.

15.00-15.45

Абагульняючы факультатыўны курс па вучэбнаму прадмету “Матэматыка”.

9

Каб №202

Сазонаў М.А.

15.00-15.45

Абагульняючы факультатыўны курс па вучэбнаму прадмету “Матэматыка”.

10

Каб №205

Сазонава Т.Я.

13.00-13.45

“Язык родной , дружи со мной”

2

Каб №104

Кабановіч І.У.

Аўторак

14.25-15.10

Лексіка-граматычны практыкум

10

Каб №205

Рубіс Т.У.

12.25-13.10

Матэматычная вясёлка

2

Каб №104

Кабановіч І.У.

13.25-14.10

Гэты загадкавы старажытны свет

5

Каб №207

Кавенька В.І.

13.25-14.10

Практыкум па чытанню

5

Каб №202

Гнілеўская Т.У.

Серада

12.25-12.50

Вытокі роднай мовы

1

Каб №101

Высоцкая Т.А.

14.25-15.10

Культура моўных зносін

7

Каб№202

Гнілеўская Т.У.

 Чацвер

14.25-15.10

Дапытлівым аб таямніцах рэчыва

8

Каб №202

Мелянец А.В.

14.25-15.10

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове.

9

Каб№205

Носка С.Я.

12.25-13.10

Рашэнне тэкставых задач

4

Каб№102

Якубоўская Р.М.

14.25-15.10

Беларускія землі ад старажытнасці да сярэдзіны ХΙΙΙ ст.

6

Каб№207

Кавенька В.І.

14.25-15.10

Вандроўніцтвы па геаграфічнай карце.

6

Каб №202

Мелянец А.В.

Пятніца

11.30-12.15

Вытокі роднай мовы

2

Каб №104

Кабановіч І.У.

14.25-15.10

Грані слова.Ад гука да сказа

5

Каб №206

Носка С.Я.

14.20-15. 05

Вытокі роднай мовы

3

Каб 103

Каглян І.Г.

11.20-11.55

Матэматычная вясёлка

1

Каб 101

Высоцкая Т.А.

12.25-12.50

Учимся говорить правильно

1

Каб 101

Высоцкая Т.А.

Субота

10.50-11.35

Сусветная гісторыя новага часу: 19 пачатак 20 стагоддзя; станаўленне індыстрыяльнай цывілізацыі.

9

Каб№207

Кавенька В.І.

9.00-9.45

Прафесія маёй мары

9

Каб№209

Баранава Т.А.

9.55-10.40

Секреты синтаксиса и пунктуации

9

Каб№209

Баранава Т.А.