График работы кружков и факультативов

 

ГРАФІК РАБОТЫ АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

  

НАЗВА ГУРТКА

ДНІ ПРАВЯДЗЕННЯ

ЧАС ПРАВЯДЗЕННЯ

МЕСЦА ПРАВЯДЗЕННЯ

КІРАЎНІК АБЯДНАННЯ

“Футбол”

Панядзелак

16.00-18.00

Спартыўная зала

Баркоўскі А.С

“Юны даследчык”

 

Аўторак

 

15.00-16.00

Кабінет 4 класа

 

Навічонак Л.У.

 

“Арт – студыя “Азалія”

Серада

14.20-16.20

Кабінет працоўнага навучання

Бунец Л.П.

“Юны даследчык”

 

Пятніца

15.00-16.00

Кабінет 3 класа

 

Навічонак Л.У.

 

 “Настольны тэніс”

 

Субота

9.00-10.00

Спартыўная зала

 

Баркоўскі А.С.

 

“Валейбол”

 

 

 

Субота

12.00-14.00

Спартыўная зала

 

Баркоўскі А.С.

 

 

 

ГРАФІК

правядзення факультатыўных заняткаў

на І паўгоддзе 2022/2023 навучальнага года

Час правядзення

Назвы факультатыўных заняткаў

Клас

Месца

Настаўнік

Панядзелак

13.00-13.45

Матэматычная Вясёлка

4

Каб №104

Кабановіч І.У.

13.00-13.45

Мой край

2

Каб.№102

Якубоўская Р.М.

12.05-12.40

Мой край

1

Каб. № 103

Каглян І.Г.

13.00-13.45

Вытокі роднай мовы

3

Каб №101

Бяганская Д.А.

15.00-15.45

Учимся жить в мире и согласии

7

Каб №206

Носка С.Я.

15.00-15.45

Асновы фінансавай граматнасці

8

Каб № 202

Мелянец А.В.

15.00-15.45

Абагульняючы факультатыўны курс па вучэбнаму прадмету “Матэматыка”

9

Каб № 207

Сазонава Т.Я.

Аўторак

12.30-13.15

Рашэнне тэкставых задач

2

Каб.№102

Якубоўская Р.М.

12.30-13.05

Матэматычная Вясёлка

1

Каб. № 103

Каглян І.Г.

14.30-15.15

Школа юных матэматыкаў

7

Каб. № 206

Сазонава Т.Я.

Серада

13.30-14.15

Падрыхтоўка навучэнцаў да сямейнага жыцця

10

Каб № 209

Сазонава Т.Я.

15.00-15.45

Секреты синтаксиса и пунктуации

9

Каб №207

Баранава Т.А.

 Чацвер

13.30-14.15

Мой край

4

Каб №104

Кабановіч І.У.

14.30-15.15

Факультатыў па духоўна-маральнаму і патрыятычнаму выхаванню

6

Каб. № 209

Рубіс Т.У.

15.20-16.05

Практыкум па пунктуацыыі беларускай мовы

11

Каб. № 210

Носка С.Я.

Пятніца

13.25-14.10

Вытокі роднай мовы

4

Каб № 104

Кабановіч І.У.

14.30-15.15

У краіне цудоўнай хіміі

7

Каб № 202

Мелянец А.В.

12.30-13.05

Вытокі роднай мовы

1

Каб № 103

Каглян І.Г.

14.30-15.15

Факультатыў па духоўна-маральнаму і патрыятычнаму выхаванню

5

Каб. № 105

Валюшыцкая І.А.

14.30-15.15

Практыкум па чытанню

6

Каб №209

Рубіс Т.У.

14.30-15.15

Падарожжа з матэматыкай

6

Каб. № 208

Сазонаў М.А.

14.30-15.15

Вялікая Айчынная вайна

9

Каб. №207

Камароўскі Ю.Я.

14.30-15.15

Основы современного этикета

11

Каб. № 210

Баранава Т.А.

14.30-15.15

Школа юных матэматыкаў

8

Каб.№ 202

Сазонава Т.Я.

Субота

09.00-09.45

Складаны сказ без складанасці

9

Каб№207

Носка С.Я.

 

Графік правядзення

арганізацыйна–выхаваўчых гадзін

 

 

Клас

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

1

08.30-09.00

 

12.30-13.05

 

 

2

08.30-09.00

13.30-14.15

 

 

 

3

08.30-09.00

13.30-14.15

 

 

 

4

08.30-09.00

 

13.13-14.15

 

 

5

08.30-09.00

13.30-14.15

 

 

 

6

08.30-09.00

14.25-15.10

 

 

 

7

08.30-09.00

 

 

14.25-15.10

 

8

08.30-09.00

 

 

14.25-15.10

 

9

08.30-09.00

 

 

14.25-15.10

 

10

08.30-09.00

 

 

14.25-15.10

 

11

08.30-09.00

 

 

14.25-15.10

 

 

Графік правядзення

грамадска–карыснай працы.

 

Клас

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

3

 

 

 

 

13.30-14.15

 

4

 

13.30-14.15

 

 

 

 

5

14.00-14.45

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

13.30-14.15

 

7

 

 

14.25-15.10

 

 

 

8

 

 

14.25-15.10

 

 

 

9

 

 

 

 

 

9.55-10.40

10.50-11.35

10

 

 

 

13.30-14.15

14.25-15.10

 

11

 

14.25-15.10

15.20-16.05