График работы кружков и факультативов

ГРАФІК РАБОТЫ АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ

ДАДАТКОВАЙ АДУКАЦЫІ

НАЗВА ГУРТКА

ДНІ ПРАВЯДЗЕННЯ

ЧАС ПРАВЯДЗЕННЯ

МЕСЦА ПРАВЯДЗЕННЯ

КІРАЎНІК АБЯДНАННЯ

“Валейбол”

Панядзелак

15.30-16.30

Спартыўная зала

Капыловіч В.І.

“Юны даследчык”

 

Аўторак

 

17.00-18.00

Кабінет 4 класа

 

Навічонак Л.У.

 

“Арт – студыя “Азалія”

Серада

14.20-16.20

Кабінет працоўнага навучання

Бунец Л.П.

«Фантазия»

Чацвер

10.25-11.10

16.00-18.00

Спартыўная зала

Бяганская Д.А

 Мадэліраванне з картона

 

Пятніца

 

 

 

15.00-16.00

 

Кабінет працоўнага навучання

Кулеш А.В.

 

 

 

“Юны даследчык”

 

Пятніца

17.00-18.00

Кабінет 3 класа

 

Навічонак Л.У.

 

 “Настольны тэніс”

 

Субота

9.00-10.00

Спартыўная зала

 

Капыловіч В.І.

 

“Плаванне”

 

 

Субота

11.00-12.00

Басейн “Блакітны”

 

Капыловіч В.І.

 

 

 

 

ГРАФІК

правядзення факультатыўных заняткаў

на І паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

 

Час правядзення

Назвы факультатыўных заняткаў

Клас

Месца

Настаўнік

Панядзелак

14.00-14.45

Правила в моей жизни

3

Каб №104

Кабановіч І.У.

13.00-13.35

Асновы моўнай культуры

1

Каб.№102

Якубоўская Р.М.

13.00-13.45

“Вытокі роднай мовы”

2

Каб №101

Бяганская Д.А.

15.00-15.45

Дапытлівым аб таямніцах рэчыва

8

Каб №202

Мелянец А.В.

15.00-15.45

Сакрэты словазмянення і словаўтварэння

6

Каб.№202

Носка С.Я.

15.00-15.45

Абагульняючы факультатыўны курс па вучэбнаму прадмету “Матэматыка”

10

Каб № 209

Сазонава Т.Я.

Аўторак

12.25-13.10

Рашэнне тэкставых задач

1

Каб.№102

Якубоўская Р.М.

14.25-15.10

Практыкум па чытанню

6

Каб №202

Гнілеўская Т.У.

13.25-14.10

Грані слова.Ад гука да сказа

5

Каб №208

Носка С.Я.

Серада

13.25-14.10

Сцежкамі матэматыкі

5

Каб №208

Сазонаў М.А.

14.25-15.10

Секреты синтаксиса и пунктуации

9

Каб№209

Баранава Т.А.

 Чацвер

13.25-14.10

Матэматычная вясёлка

3

Каб №104

Кабановіч І.У.

14.25-15.10

Беларускія землі ў складзе Рэчы Паспалітай

7

Каб №202

Кавенька В.І.

14.25-15.10

Абагульняючы факультатыўны курс па вучэбнаму прадмету “Матэматыка”

11

Каб № 208

Сазонава Т.Я.

Пятніца

13.25-14.10

Сем “Я”

2

Каб № 101

Бяганская Д.А.

14.25-15.10

У краіне цудоўнай хіміі

7

Каб № 202

Мелянец А.В.

12.25-13.10

Вытокі роднай мовы

4

Каб № 103

Каглян І.Г.

11.30-12.05

Учимся говорить правильно

1

Каб № 102

Якубоўская Р.М.

14.25-15.10

Абагульняючы факультатыўны курс па вучэбнаму прадмету “Матэматыка”

9

Каб № 207

Сазонава М.А.

14.25-15.10

Факультатыў па духоўна-маральнаму і патрыятычнаму выхаванню

6

Каб. № 202

Рубіс Т.У.

14.25-15.10

Факультатыў па духоўна-маральнаму і патрыятычнаму выхаванню

5

Каб. № 208

Валюшыцкая І.А.

Субота

09.00-09.45

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове.

9

Каб№207

Носка С.Я.

 

Графік правядзення

арганізацыйна–выхаваўчых гадзін

 

Клас

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

1

08.30-09.00

 

12.20-12.55

 

 

2

08.30-09.00

 

12.20-13.05

 

 

3

08.30-09.00

12.20-13.05

 

 

 

4

08.30-09.00

13.20-14.05

 

 

 

5

08.30-09.00

 

 

13.20-14.05

 

6

08.30-09.00

 

14.15-15.00

 

 

7

08.30-09.00

 

13.20-14.05

 

 

8

08.30-09.00

 

14.15-15.00

 

 

9

08.30-09.00

14.50-15.35

 

 

 

 

10

08.30-09.00

 

 

14.15-15.00

 

11

08.30-09.00

14.50-15.35

 

 

 

 

 

 

Графік правядзення

грамадска–карыснай працы.

 

Клас

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

3

 

 

13.20-14.05

 

 

 

4

 

 

13.20-14.05

 

 

 

5

14.50-15.35

 

 

 

 

 

6

 

 

 

13.20-14.05

 

 

7

 

 

14.15-15.00

 

 

 

8

 

 

 

 

14.15-15.00

 

9

 

 

 

 

 

9.55-10.40

10.50-11.35

10

 

 

13.20-14.05

14.15.15.00

 

 

 

11

 

 

13.20-14.05

14.15.-15.00

 

 

 

 

Графік

даступнасці настаўнікаў-прадметнікаў

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Прадмет

Дзень правядзення

Час правядзення

Баранава Т.У.

Руская мова і літаратура

чацвер

14.15-15.00

Капыловіч В.І.

Фізічная культура і здароў’е

субота

9.00-10.00

Каглян І.Г.

Настаўнік пачатковых класаў

пятніца

15.00-16.00

Кабановіч І.У.

Настаўнік пачатковых класаў

аўторак

13.30-14.15

Хамёнка Д.У.

Геаграфія,чалавек і свет, фізічная культура і здароўе

субота

12.15-13.00

Сазонаў М.А.

Фізіка, інфарматыка

субота

12.00-13.00

Высоцкая Т.А.

Настаўнік пачатковых класаў

панядзелак

17.00-18.00

Носка С.Я.

Беларуская мова і літаратура, мастацтва

субота

11.00-12.00

Валюшыцкая І.А.

Беларуская мова і літаратура

пятніца

16.00-17.00

Сазонава Т.Е.

Матэматыка

серада

15.00-16.00

Каглян І.Г.

Настаўнік-дэфектолаг

серада

15.00-16.00

Бунец Л.П.

Настаўнік працоўнага навучання

серада

15.00-16.00

Мелянец А.В.

Хімія, біялогія, МД

субота

12.30-13.15

Гнілеўская Т.У.

Англійская мова

субота

10.00-11.00

Рубіс Т.У.

Англійская мова

панядзелак

15.35-16.20

Кавенька В.І.

Гісторыя, грамадазнаўства

панядзелак

15.00-15.45