План работы на осенние каникулы
31.10.2020ПЛАН
выхаваўчай работы на восеньскія канікулы
дзяржаўнай установы адукацыі
“Бараўскі вучэбна-педагагінч комплекс
яслі-сад – сярэдняя школа”
02.11 – 06.11. 2020/2021 нав. год
Дата |
Мерапрыемства |
Час правядзення |
Месца правядзення |
Адказныя |
02.11 ПН |
Работа аздараўленчага лагера “Бярозка” |
Згодна плану |
УА |
Баранава Т.А. Кабановіч І.У. |
02.11 |
Дадатковыя заняткі па анг. мове |
9.00-10.00 |
каб. 7 класа |
Гнілеўская Т.У. |
02.11 |
Віртуальная экскурсія “Музеі ўстаноў адукацыі” |
10.00
|
каб. гісторыі
|
Кавенька В.І.
|
02.11 |
Падрыхтоўка да ІІ этапа рэспубліканскай алімпіяды |
11.00-12.00 |
каб. фізікі |
Мелянец А.В. |
02.11 |
Пасяджэнне вучнеўскага самакіравання “Школьны парламент” |
11.00-12.00 |
каб. гісторыі |
Яцук А.І. |
02.11 |
Дадатковыя заняткі па анг. мове |
12.00-13.00 |
каб. матэматыкі |
Рубіс Т.У. |
02.11 |
Спартландыя “Вяселыя старты” |
13.00-14.00 |
спарт. зала |
Капыловіч В.І. |
02.11
|
Дадатковыя заняткі па гісторыі |
13.00-14.00 |
каб. гісторыі |
Кавенька В.І. |
02.11 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Званочкі” |
13.00-13.45 |
каб. пачат. класаў |
Яцук А.І. |
02.11 |
Дадатковыя заняткі па геаграфіі |
14.00-15.00 |
каб. бел. мовы |
Хаменка Д.У. |
03.11 ВТ |
Работа аздараўленчага лагера “Бярозка” |
Згодна плану |
УА |
Гнілеўская Т.У. Мелянец А.В. |
03.11 |
Удзел у ІІ этапе рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах |
8.30 |
ДУА “Гімназія г. Дзяржынска” |
Сазонаў М.А. Кавенька В.І. |
03.11 |
Акцыя “Ніхто не забыты, нішто не забыта” (добраўпарадкаванне помнікаў загінуўшым воінам) |
10.00-13.00 |
Бараўскі с\с |
Яцук А.І. |
03.11
|
Дадатковыя заняткі па матэматыцы |
11.00-12.00 |
каб. фізікі |
Сазонава Т.Я. |
03.11 |
Спартыўны экспрэс
|
11.00 |
спарт. зала |
Капыловіч В.І. |
03.11 |
Стварэнне відэа прэзентацыі “Нашы поспехі за І чвэрць” |
12.00 |
каб. матэматыкі |
Рубіс Т.У. |
03.11
|
Дадатковыя заняткі па анг. мове |
13.00-14.00 |
каб. гісторыі |
Рубіс Т.У. |
03.11 |
Гуляем у піянербол
|
14.00-15.00 |
спарт. зала |
Капыловіч В.І. |
03.11
|
Настольны тэніс |
15.00-16.00 |
Фае І паверха |
Капыловіч В.І. |
03.11 |
Стварэнне школьнага прэс-цэнтра
|
15.00 |
каб. гісторыі |
Яцук А.І. |
04.11 СР |
Работа аздараўленчага лагера “Бярозка” |
Згодна плану |
УА |
Якубоўская Р.М. Навічонак Л.У. |
04.11 |
Дадатковыя заняткі па бел. мове |
10.00-11.00 |
каб. бел. мовы |
Носка С.Я. |
04.11 |
Падарожжа па краіне Акцябрат |
10.00-10.45 |
каб. пачат. класаў |
Яцук А.І. |
04.11 |
Прэзентацыя “Да 75-годдзя Вялікай Перамогі” |
12.00-12.45 |
каб. гісторыі |
Хаменка Д.У. |
04.11 |
Экалагічная віктарына
|
13.00 |
каб. фізікі |
Мелянец А.В. |
04.11 |
Гутарка “Мая бяспека” |
13.00 |
каб. педагога сацыяльнага |
Бунец Л.П. |
04.11 |
Спаборніцтва “Вас выклікае спартландыя!”
|
13.00-14.00 |
спарт. зала |
Капыловіч В.І. |
04.11 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Вандроўнік” |
14.00-15.40 |
спарт. зала |
Капыловіч В.І. |
04.11 |
Дадатковыя заняткі па геаграфіі |
14.00-15.00 |
каб. бел. мовы |
Хаменка Д.У. |
04.11 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Мадэліраванне з картона” |
15.30-17.00 |
майстэрня |
Кулеш А.В. |
05.11 ЧТ |
Работа аздараўленчага лагера “Бярозка” |
Згодна плану |
УА |
Хаменка Д.У. Кавенька В.І. |
05.11 |
Удзел у ІІ этапе рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах |
8.30 |
ДУА “СШ№2 г. Дзяржынска” |
Кулеш А.В. Каглян І.Г. Баранава Т.А. |
05.11 |
Валанцерская акцыя “Падары флікер малодшаму сябру” |
10.00 |
дзіцячы сад |
Яцук А.І. |
05.11 |
Акцыя “Выратуй дрэва”
|
10.00 |
УА |
Якубоўская Р.М. |
05.11 |
Дартс – вучымся гуляць
|
10.00-11.00 |
спарт. зала |
Капыловіч В.І. |
05.11 |
Конкурс малюнкаў “Па старонках любімых казак” |
10.30-11.30 |
каб. пачат. Класаў |
Кабановіч І.У. |
05.11
|
Дадатковыя заняткі па матэматыцы |
11.00-12.00 |
каб. фізікі |
Сазонава Т.Я. |
05.11 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Арт-студыя “Азалія” |
13.30-15.00 |
каб. прац. Навучання |
Бунец Л.П. |
05.11 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Шахматны клуб” |
15.00-16.00 |
каб. пачат. Класаў |
Хаменка Д.У. |
05.11 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Гуляем у футбол” |
16.00-18.00 |
спарт. зала |
Хаменка Д.У. |
05.11 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Юны даследчык”
|
16.00-17.00 |
каб. пачат. Класаў |
Навічонак Л.У. |
06.11 ПТ |
Работа аздараўленчага лагера “Бярозка” |
Згодна плану |
УА |
Рубіс Т.У. Капыловіч В.І. |
06.11 |
Удзел у ІІ этапе рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах |
8.30 |
ДУА “Гімназія №1 г. Дзяржынска” |
Баранава Т.А. Кулеш А.В. Каглян І.Г. |
06.11 |
Дадатковыя заняткі па бел.мове |
10.00-11.00 |
каб. бел. мовы |
Носка С.Я. |
06.11 |
Прафарыентацыйны майстар-клас “Свет прафесій”, завочная экскурсія ААТ “Баравое – 2003” |
10.00-11.00 |
каб. гісторыі |
Яцук А.І.
|
06.11 |
Вусны часопіс “У гасцях у светлафора” |
11.00 |
каб. 7 класа |
Гнілеўская Т.У. |
06.11 |
Дадатковыя заняткі па хіміі і біялогіі
|
11.00-12.00 13.00-14.00 |
каб. фізікі |
Мелянец А.В. |
06.11 |
“Мы – асілкі!” Заняткі ў трэнажорнай зале |
12.00-13.00 |
трэнажорная зала |
Хаменка Д.У. |
06.11 |
Спартыўная эстафета “Усе на старт!”
|
13.00-14.00 |
спарт. зала |
Хаменка Д.У.
|
06.11 |
Школьны этап спаборніцтва “Алімпіяда дваровых гульняў” |
14.00-15.00 |
спат. зала |
Хаменка Д.У. |
06.11 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Настольны тэніс” |
14.00-16.00 |
Фае І паверха |
Капыловіч В.І. |
06.11 |
Аб’яднанне па інтарэсах “Званочкі” |
14.25-15.10 |
каб. пачат. класаў |
Яцук А.І. |